03 feb

Darujte 2% Vašej odvedenej dane nášmu združeniu

Tento rok, ako každý, obraciame sa na našich priateľov, známych, rodinných príslušníkov, ale aj na obchodných partnerov a priaznivcov s prosbou o darovanie 2% odvedených daní.  Sú to  finančné prostriedky, ktoré  už nikoho nezaťažia, ale nám môžu  výrazne pomôcť k realizácii aktivít pre pacientov, ale aj pre verejnosť. Vzdelávanie a podpora transplantač-ného programu a darcovstva orgánov sú našou prioritou.

Spĺňame zákonom stanovené podmienky, sme registrovaní v registri NCRpo 8581/2019.

Ak ste sa ešte nerozhodli, darujte svoje 2% odvedených daní nášmu združeniu. Pomôžete nám, aj dobrej veci. Ďakujeme za každé Euro. 

                                             Mgr. Vlasta Pagáčová, predseda OZ DAR ŽIVOTA


Dokedy  podať daňové priznanie resp. dokedy darovať 2%?

Ak ste SZČO, firma, tak váš termín pre podanie daňového priznania a rovnako aj venovanie 2% je 31. marec 2020. Ak si podáte žiadosť o odklad daňového priznania, platia pre vás iné dátumy.

Ak ste zamestnanec, ktorému robí daňové priznanie zamestnávateľ a máte v rukách Potvrdenie o zaplatení dane, prípadne potvrdenie o odpracovaní dobrovoľníckych hodín, tak potrebujete vypísať ešte tlačivo – Vyhlásenie o poukázaní 2%. Termín odoslania týchto 2 prípadne 3 formulárov je 30. apríl 2020.

Tlačivo si môžete stiahnuť tu!

POZOR! Tieto formuláre je potrebné zaslať na Daňový úrad v mieste vášho bydliska a NIE vybranej organizácii, ktorej chcete 2% darovať.

Tešíme sa na Vašu priazeň.

Ďakujeme!

                                                                                    OZ DAR ŽIVOTA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.