06 feb

Darujte nám 2% z Vašej odvedenej dane

Ak ste sa ešte nerozhodli, komu chcete darovať 2% z Vašich odvedených daní, prosíme, darujte ich nám.

Sme pacientska organizácia združujúca pacientov po transplantácii srdca s celoslovenskou pôsobnosťou a obraciame sa na Vás s prosbou o darovanie 2% z Vašich odvedených daní, v prospech nášho občianskeho združenia.

Našim cieľom je vzájomná všestranná pomoc pacientom pred a po transplantácii srdca a ich rodinným príslušníkom, organizovanie edukačných, športových a ostatných činností na ochranu a podporu zdravia, podporu transplantačného programu a darcovstva orgánov na Slovensku.

Už ôsmy rok sme aktívne činní a za tento čas sme vykonali pomerne veľa činností na pomoc a v prospech pacientov, pre verejnosť aj na poli mediálnom.
Finančné prostriedky z darovaných 2% mienime použiť na vzdelávanie, šport, podporu a ochranu zdravia, v prospech pacientov a členov OZ. Časť finančných prostriedkov použijeme na celospoločensky prospešné aktivity súvisiace s podporou transplantačného programu a darcovstva orgánov v SR.

Prosíme, oslovte v našom mene Vašich príbuzných, známych, priateľov, kolegov, susedov…. a všetkých tých, ktorí by boli ochotní 2% zo svojich už odvedených daní darovať práve nám. Sme vďační za každé Euro.

Srdečne ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste sa rozhodli podporiť práve nás.

Údaje o prijímateľovi:
IČO: 42145848
Názov: DAR ŽIVOTA
Právna forma: Občianske združenie
Číslo účtu: SK8809000000000364383284
Sídlo: Dubnica nad Váhom, 018 41, Centrum I. 54/129

OZ DAR ŽIVOTA je oprávneným prijímateľom na základe registrácie v Notárskom centrálnom registri určených právnických osôb, zo dňa 10.11.2016, pod číslom NCRpo 3207/2016.

S úctou
Mgr. Vlasta Pagáčová, predseda OZ DAR ŽIVOTA

Kontakt: info@darzivota.sk číslo tel: 0907370011 ; www.darzivota.sk

Vyhlásenie
Potvrdenie o zaplatení dane

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.