08 apr

Finále súťaže o najkrajšiu Česko-Slovensko-Poľskú CeWe Fotoknihu

V dňoch 20. a 21. marca 2014 sa v Prahe uskutočnilo finále súťaže o najkrajšiu Česko-Slovensko-Poľskú CEWE FOTOKNIHU.

Súťaž bola vyhlásená spoločnosťou FOTOLAB aj na Slovensku. Prihlásiť sa mohol každý občan, za vopred stanovených podmienok. Súťaž prebiehala od 1. 5. 2013 do 31. 1. 2014, spolu 8 mesiacov. Za každý súťažný mesiac bol zvolený výherca hlasovania, cena VIP poroty a taktiež prebehlo aj hlasovanie ceny SMS hlasovania.

Do absolútného finále postúpili všetci výhercovia mesačného hlasovania a hlasovania VIP poroty. Za každú krajinu to bolo 16 CEWE FOTOKNÍH. Do finále za rok 2013 postúpilo z každej krajiny 16 najkrajších CEWE FOTOKNÍH.

Súťažiaci v Slovenskej republike súťažia o hlavnú cenu: Zájazd v hodnote 3000€ a ďalšie hodnotné ceny mesačných kôl hlasovania a cien VIP poroty.

V Prahe sa 21. 3. 2014 o všetkom rozhodlo. Určení porotcovia mali možnosť hlasovať pridelenými loptičkami – dať hlas tej knihe fotografií, ktorá sa im páčila najviac. Víťazom slovenskej fotoknihy sa stal p. Michal Kubíni so svojim dielkom Incredible India a získal vecnú odmenu vo forme dovolenky od CK Leonardo v hodnote 3 000,- Eur. Jedným z porotcov bola predsedníčka OZ DAR ŽIVOTA, ktorá sa zúčastnila na podujatí ako partner spoločnosti FOTOLAB. FOTOLAB v rámci svojho programu „Pomáhame iným“ podporil projekt OZ DAR ŽIVOTA, darovaním 1€ z každej súťažnej CEWE FOTOKNIHY, na podporu transplantačného a darcovského programu na Slovensku. Symbolický šek na 1 000,- Eur prevzala z rúk riaditeľa spoločnosti p. Miloša Zámečníka, predsedníčka OZ DAR ŽIVOTA Mgr. Vlasta Pagáčová.

Akcia bola perfektná, vydarená v každom smere. Okrem semifinálovej šou organizátori pripravili zaujímavý program s návštevou muzikálu Mauglí, ale aj exkurziou v laboratóriách spoločnosti FOTOLAB v Prahe, kde sa účastníci oboznámili so spracovaním a výrobou fotoproduktov, ktoré nesú značku najvyššej kvality CEWE COLOR, FOTOLAB.

Fotografovanie je zábava a prináša nielen krásne zábery, spomienky, ale aj úžasné výhry a s tým spojené zážitky. O CEWE FOTOKNIHÁCH, si prečítajte viac na stránke www.cewe-fotokniha.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.