28 okt

Fotokalendár UNISONO

FTK - titulná strana

Fotokalendár UNISONO obsahuje 12 najkrajších fotografií  z rovnomennej fotografickej súťaže, ktorá bola vyhlásená pre pacientov pred a po orgánovej transplantácii. Súťažiaci sa svojou účasťou prihlásili k podpore transplantačného programu a  darcovstva orgánov na Slovensku a  k šíreniu povedomia a pozitívnej mienky v danej oblasti. Transplantácie orgánov zachraňujú životy, ale bez darovaných orgánov sa robiť nedajú. Autori fotografií sú ľudia, ktorí transplantáciu orgánu absolvovali, alebo na jej realizáciu čakajú. Im a tisícom ďalších  práve transplantácia životne dôležitého orgánu zachránila život a zlepšila jeho kvalitu. Prajú si, aby transplantácie zachránili aj životy iných pacientov, pre ktorých je tento spôsob liečby jedinou a poslednou možnosťou prežitia.

Ak máte záujem, môžete si fotokalendár kúpiť.  Je predajný za  sumu 10,00 Eur, prostredníctvom spoločnosti Fotolab, ktorá je partnerom projektu  a realizuje jeho výrobu.  Spoločnosť Fotolab  daruje nášmu OZ DAR ŽIVOTA z každého kalendára sumu 3,00 Eur,  v prospech aktivít na podporu  transplantačného programu a darcovstva orgánov na Slovensku. Výťažok z predaja zverejníme na našej stránke a vyúčtujeme každé použité Euro.

Kalendár je možné zakúpiť v eshope spoločnosti Fotolab http://fotoaparaty.fotolab.sk/knihy-fotokalendare/Fotokalendar-UNISONO.html, resp. Vám nákup kalendára radi sprostredkujeme.

Kontaktujte nás na adrese info@darzivota.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.