30 okt

Jesenné stretnutie na Táľoch

Upršaný, ale pohodový, príjemný a veselý bol pre členov OZ DAR ŽIVOTA víkend od piatku 16. 10. 2015 do nedele 18.10.2015 v hoteli STUPKA na Táľoch.

Posledné stretnutie v tomto roku  obsahovalo vzdelávanie, poznávanie, wellness a plno zábavy. Profesionáli nás teoreticky aj prakticky naučili poskytovať prvú pomoc. Bolo to zaujímavé a veľmi poučné. Teoretické a praktické vedomosti sme si potom následne mohli pod dohľadom lektorov vyskúšať.

Zoznámili sme sa s regiónom Horehronia, cestovali sme čiernohronskou železnicou, absolvovali prehliadku železničného múzea, lesníckeho  skanzenu a okolia Brezna.

Stretnutie sme ukončili tancom –prehliadkou profesionálnych tanečníkov a následnou výukou tanca, tanečníkmi tanečnej školy Juraja Fábera.

Bol to skvelý , obsahovo naplnený  meeting, ktorý hodnotili prítomní najvyššími číslami. Opäť sme sa radi stretli, vymenili si poznatky, skúsenosti a rady. Pritom sme sa opäť niečo nové naučili, niečo nové poznali, a domov sme si odniesli nielen množstvo informácií, ale aj  kopec  príjemných zážitkov. vp

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.