01 okt

Jesenný meeting 

V dňoch 29.9.2017 – 1.1O.2017 sa zišla  skupina pacientov a členov OZ DAR ŽIVOTA na jesennom  edukačno-rehabilitačnom a poznávacom meetingu v Starej Ľubovni. 

Na tohtoročnú jeseň mimoriadne krásne a slnečné počasie, prekrásne prostredie, zaujímavé prednášky, množstvo nových poznatkov, dostatok pohybu a výborná nálada….taký  bol ten tohtoročný jesenný meeting. 

Organizátori pripravili pestrý a zaujímavý  program v podobe vzdelávacích prednášok, pohybových aktivít s výcvikom nordic walkingu, ale aj pešej turistiky spojenej s poznávaním. Zoznámili sme sa s krajom Goralov, s ich muzikou a ochutnali sme ich jedlá. Navštívili sme Červený Kláštor, absolvovali splav Dunajcom, prešli sme sa Pieninským národným parkom a prezreli sme si  Nestwil park. V nedeľu sme absolvovali návštevu Ľubovnianskeho hradu a priľahlého skanzenu.  Bolo nám super.  Slniečko sa na nás usmievalo počas celého víkendu a my sme sa tešili z jeho teplých lúčov, z nových poznatkov, ale hlavne zo vzájomného stretnutia.  Boli ste tam? Napíšte, ako sa Vám páčilo.  Neboli ste??? Príďte nabudúce, budeme na inom mieste, ale určite nám bude opäť výborne. (VP)

info@darzivota.sk

UložiťUložiťUložiťUložiť

One thought on “Jesenný meeting 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.