29 mar

O stretnutí pacientov

V nedeľu 25. marca 2012 sme sa stretli v NUSCH a.s., za účelom pripomenutia si významného dňa – 14. výročia prvej úspešnej transplantácie srdca v SR.

Krásny deň sme začali svätou omšou s úmyslom poďakovať všetkým zomretým darcom, ktorí svojimi orgánmi zachránili iné životy – aj tie naše. Pokračovali sme pred budovou NUSCH,a.s., kde sme opakovane vyjadrili svoju vďaku všetkým lekárom, sestrám a ostatnému personálu tejto unikátnej nemocnice za všetko, čo pre nás urobili. Naše ďakovanie a priania do budúcnosti nemalo konca. Nasledoval presun do priestorov nemocnice, kde nám lekári v „hodinke otázok a odpovedí“ ochotne dali odpovede na naše otázky. Po obede sme sa vybrali na prehliadku mesta vláčikom Oldtimerom a pozreli sme si mesto, v ktorom sme sa po druhýkrát narodili. Bol to príjemný deň s milým stretnutím pacientov, rodinných príslušníkov, lekárov a všetkých našich priaznivcov.

Už dnes sa tešíme sa na ďalšie podobné stretnutia.

[button link=“http://www.darzivota.sk/gallery/o-stretnuti-pacientov/“ size=“large“ color=“white“][icon type=“right“ size=“small“ align=“left“ style=“padding:2px 8px 0 0;“]Galéria[/button]

Z médií:

www.teraz.sk
bratislava.sme.sk
www.infopacient.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.