25 sep

Poďakovanie spoločnosti MSM  za štedrý finančný dar 

V spojitosti s finančnými darmi z 2% odvedených daní, sme mimoriadne potešení priazňou podporovateľov a priaznivcov nášho OZ.  Uspieť v obrovskej konkurencii  právnických osôb, ktoré sú oprávnenými na prijímanie 2% je z roka na rok zložitejšie. O to viac nás teší, keď  si poskytovatelia vyberú práve nás. 

Inak to nebolo ani v prípade spoločnosti MSM  GROUP  Martin, pracovisko Dubnica nad Váhom. Vybrali si nás, na základe  našej činnosti, aktivít, ktoré  vykonávame, nasadenia, ktoré  vkladáme do verejných projektov, do všestrannej pomoci pacientom po transplantácii srdca a ich  rodinným príslušníkom, do aktivít, ktoré  realizujeme nezištne, ako dobrovoľníci, na pomoc iným.   

Ďakujeme tejto spoločnosti za záujem, ktorý o nás prejavili , za dôveru, ktorú nám svojim výberom preukázali,  za štedrý finančný dar, ktorý nám darovali, za podporu, ktorou nám umožnili realizovať množstvo ďalších aktivít pre pacientov pred a po transplantácii srdca,   a aktivít na podporu transplantačného programu a darcovstva orgánov v SR. 

Vážení predstavitelia spoločnosti MSM GROUP, zo srdca Vám ďakujeme. Vašu pomoc si mimoriadne vážime.  Veríme, že Vašu dôveru nesklameme. (VP)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.