16 nov

Prezentácia knihy ŽI VO MNE v Trnave

8. novembra podvečer sme v Panta Rheiv trnavskej City Areny , odprezentovali knihu ŽI VO MNE. Prezentáciu sme spojili s besedou so zaujímavými hosťami, autormi dvoch poviedok Andreou Coddington a Ľubom Dobrovodom.

Naše pozvanie prijala aj aktérka poviedky Srdce vesmíru.  Pripravili sme sa na skvelé podujatie. Nachystali sme dostatočné množstvo kníh… publikum bolo síce malé, ale za to skvelé. Všetci do jedného však boli pozorní, vnímaví a veľmi zvedaví. Autori hovorili o svojich poviedkach. Vyjadrovali svoje pocity, zážitky zo stretnutia s aktérmi. Prezentácia sa po úvodných oficialitách zmenila na príjemnú diskusiu, naberajúcu smer priateľskej debaty.  Na rad prišlo podpisovanie kníh, a fotenie. Knihy sa z časti vypredali, ale zostali aj pre tých, ktorí na prezentáciu neprišli. Kniha ŽI VO MNE čaká  nielen v Panta Rhei v Trnave, ale aj iných predajných miestach. Je trochu nenápadná, pretože je iná. Je jedinečná a skvelá a čaká… možno práve na Vás.

Ďakujeme PANTA RHEI a pracovníkom prevádzky v trnavskej City Arene. (VP)

PS: 21. novembra prinesieme knihu aj do Košíc. Tešíme sa na Vás v PANTA RHEI, v Paláci kníh, na Hlavnej 72. Nezmeškajte, začíname o 17.30.

Knihu prídu  prezentovať autori poviedok: Silvester Lavrík, Gabika Futová a Peter Karpinský. Tešíme sa na vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.