28 máj

Vyhlásenie CEWE FOTOKNIHY ROKA 2015

V posledný aprílový týždeň sa uskutočnilo finále súťaže o najkrajšiu cewefotoknihu roka 2015. V tomto ročníku bolo do súťaže prihlásených 711 súťažných fotokníh, z ktorých 21 prešlo do finále.

V hoteli Aquapalace v Prahe spoločnosť Fotolab pripravila skvelý program – počínajúc relaxačným popoludním, návštevou jedného z najväčších aquaparkov v strednej Európe, jeho vodného sveta a wellness centra, pokračujúc finálovým večerom plným príjemnej atmosféry, dobrej nálady, ale aj napätia a prekvapení.

Fotoknihy plné krásnych fotografií, plné emócií, zážitkov, radosti ….každá bola zaujímavá a každá niečím príťažlivá. Finalisti boli v očakávaní, porotcovia mali plné ruky práce. Rozhodnúť o tej najlepšej bolo tento rok ťažké. Hlasovanie porotcov však prinieslo rozuzlenie a spoločne sme sa tešili z výhry bratov Adama a Mateja Kováčovcov (Bratislava Photogallery), ktorí ako odmenu získali hodnotný poukaz na zájazd, a krásnu krištáľovú knihu. Všetci finalisti boli odmenení kryštáľovým darčekom, v podobe knihy. Skvelú atmosféru plnú humoru a dobrej nálady navodil Roman Juraško, ktorý podujatie moderoval.

Súťaž o najkrajšiu CEWEFOTOKNIHU nepredstavuje len zábavu, ale aj pomoc. Spoločnosť CEWE a.s. sa rozhodla pomôcť výťažkom z nákupu každej knihy v sume po 1,- Eur. Každý, kto sa do súťaže zapojil, podporil čiastku, ktorú nám spoločnosť darovala v podobe darčekového poukazu. Fotolab túto sumu štedro zvýšil a prispel sumou po 1 000,- Eur na činnosť nášho OZ DAR ŽIVOTA a nadácii Adeli Medical Center v Piešťanoch. Za štedrú pomoc srdečne ďakujeme.

A keďže to ešte stále nebol koniec, v piatok dopoludnia nás čakala zaujímavá prehliadka spoločnosti CEWE v Prahe. Na vlastné oči sme videli zaujímavé činnosti pri spracovávaní fotografie, oboznámili sme sa s logistikou, spracovaním, technológiami a ostatnými zaujímavými procesmi, ktoré prebiehajú pri pretváraní fotografickej snímky do finálnych produktov, ktorých portfólio je z roka na rok širšie, inovatívnejšie a atraktívnejšie.
Na podujatí sa zúčastnili zástupcovia OZ DAR ŽIVOTA, ako partner spoločnosti a tiež víťaz fotografickej súťaže UNISONO, ktorý získal tento pobyt ako cenu vo fotosúťaži.
A bolo ešte niečo ďalej????

Už nasledovala len cesta domov a pred nami obrovská výzva: „Súťaž o najkrajšiu a najkreatívnejšiu CEWEFOTOKNIHU roka 2016“, ktorá štartuje už od 1. 5. 2016 a trvá do 31. 12. 2016.

Prihlásme sa, zapojme sa do skvelej súťaže. Máme možnosť získať nové poznatky, skúsenosti, tešiť sa z hry a zabojovať o víťazstvo. Ponúka sa nám skvelý softvér, nekončiace možnosti, zapojenie vlastnej fantázie a kreativity, a závere jeden úžasný produkt plný osobných emócií – vlastná CEWEFOTOKNIHA. Už vtedy sme víťazi. (VP)

Viac čítajte na http://www.cewe-fotokniha.sk/ukazky-fotoknih/vyherci-sutaze-2015.html
Informácie o súťaži nájdete na www.cewe-fotokniha.sk
Softvér na bezplatné stiahnutie nájdete tu: http://www.cewe-fotokniha.sk/softver-zadarmo.html

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.