15 apr

Vyhlásenie najkrajšej CEWE fotoknihy roka 2016

Rok sa s rokom zišiel a tak ako po iné roky, aj tento apríl bol mesiacom ukončenia súťaže o najkrajšiu CEWE FOTOKNIHU.  Tak ako po iné roky, aj v tomto sme boli pri tom. Tak, ako rastie popularita CEWE FOTOKNIHU, rastie aj množstvo účastníkov súťaže, bolo teda z čoho vyberať. Úžasný gala program pre všetkých  finalistov, hostí, pre porotu…ale aj pre  partnerov spoločnosti CEWE a.s., ku ktorým sa radí už pár rokov aj naše OZ DAR ŽIVOTA. 

Fotografovanie je radosť, je zábava, je dokumentácia našich životov…. CEWE FOTOKNIHA je oprávneným nositeľom sloganu:  „Moja CEWE fotokniha, môj život“

Obsah sloganu je naplnený od A po Z. Zachytiť krásu okamihu, krásu života, radosť, úsmev, spomienku…to všetko sa dá… a dá sa to usporiadať do formátu, ktorý stačí po rokoch otvoriť a opäť sa môžeme potešiť, zaspomínať, vrátiť sa do  minulosti, k našim drahým, k veciam, ktoré nám urobili radosť, ku dňu, kedy sme boli šťastní…to je CEWE FOTOKNIHA, je v nej náš život. Súťaž je spestrením  a vyhodnotenie súťaže  dokonalým gala zavŕšením.  Každý má možnosť zažiť tú chvíľu, stačí sa prihlásiť do  súťaže o najkrajšiu CEWE FOTOKNIHU, ktorá  je už od mája t.r. opäť vyhlásená.

Úspešná spoločnosť  nezabúda aj na tých, ktorí potrebujú pomoc. Každoročne podporuje viac projektov charitatívneho zamerania. Sme veľmi radi, že nám spoločnosť zachováva svoju priazeň a podporuje aj naše aktivity.

Aj tento rok sme od spoločnosti obdržali symbolický poukaz na sumu 1000,- EUR, ktorú využijeme na  výrobu edukačno – informatívnych materiálov, v spojitosti s podporou transplantačného programu a darcovstva orgánov na Slovensku.

Ďakujeme Vám, spoločnosť CEWE, ďakujeme za štedrosť, partnerskú pomoc, ďakujeme za to, že ste.

Mgr. Vlasta Pagáčová, predsedníčka OZ DAR ŽIVOTA

Všetko o finálovom galavečeri vrátane fotogalérie a videa nájdete na http://www.cewe-fotokniha.sk/ukazky-fotoknih/finale-2016.html

Spoločnosť CEWE a.s. sa teší aj na Vašu účasť v novom ročníku CEWE FOTOKNIHA ROKA 2017, ktorý odštartoval  už 1. mája 2017.

www.fotolab.sk,  www.cewe.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.